Hasankeyf'te AK Parti seçim lokali açıldı

BATMAN (AA) - Batman’ın Hasankeyf ilçesinde AK Parti seçim lokalinin açılışı yapıldı.Seçim lokalinin açılışında konuşan AK Parti Hasankeyf İlçe Başkanı Rüstem Ayhan, Hasankeyflilerin devamlı AK Parti'ye destek olduklarını ve...

Hasankeyf'te AK Parti seçim lokali açıldı

BATMAN (AA) - Batman’ın Hasankeyf ilçesinde AK Parti seçim lokalinin açılışı yapıldı.

Seçim lokalinin açılışında konuşan AK Parti Hasankeyf İlçe Başkanı Rüstem Ayhan, Hasankeyflilerin devamlı AK Parti'ye destek olduklarını ve 24 Haziran seçimlerinde de desteklerini esirgemeyeceklerini belirtti.

AK Parti milletvekili adayı Ziver Özdemir ise, 24 Haziran seçimleri Türkiye ve Hasankeyf için önemli bir geçiş olacağını, desteklerinden dolayı Hasankeyflilere teşekkür ettiğini söyledi.

Özdemir, Hasankeyf ilçesinin de diğer ilçeler gibi 24 Haziran'da seçimlere hazır olduğunu, hedef ve hizmetlerini gerçekleştirmek için hiç durmadan çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Yapılan konuşmaların ardından lokalin açılışı yapıldı.

Atatürk Caddesi’ndeki açılışa, AK Parti Batman milletvekili adayları Mehmet Şat, Murat Güneştekin, Ayla Işık, Murat Çiçek, Hasankeyf Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen, partililer ve vatandaşlar katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER