Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Yeniçeri Şırnak'ta

ŞIRNAK (AA) - Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri, Beytüşşebap ilçesinde temaslarda bulundu.Yeniçeri ve Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, Beytüşşebap ilçesini...

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Yeniçeri Şırnak'ta

ŞIRNAK (AA) - Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri, Beytüşşebap ilçesinde temaslarda bulundu.

Yeniçeri ve Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, Beytüşşebap ilçesini ziyaret ederek, "Zümrüt Kaplıcaları"na ilişkin proje ile ilgili incelemelerde bulundu.

Yeniçeri ve Altındağ, Kaymakam İsmail Pendik'i makamında ziyaret etti.

Ziyaret sonrası Pendik ve Belediye Başkanı Habip Aşan ile Zümrüt Kaplıcalarıyla ilgili incelemelerde bulunan Yeniçeri, bölge insanına hizmet sunmaya çalıştıklarını söyledi.

Bölgenin imkanlarını ve potansiyelini ortaya çıkararak, işe, aşa çevirmek istediklerini dile getiren Yeniçeri, "Bölgeye hizmet amaçlı burada bir merkez oluşturabilir miyiz, onu yerinde müşahede etmek istiyoruz. Mutabık olduğumuz bir potansiyel alandır burası. Attığımız her adımın halka dokunan tarafı olsun isteriz. Burada hem yararlanıcılar hem belediye ve burada olacak işletmeler açısından, iş de aş da var. Bunu gözlemledik. İnşallah önümüzdeki günlerde bunu gerçekleştirme noktasında yolumuz açık olur." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER