Şehitkamil Belediye Başkanı Fadıloğlu'ndan AA'ya ziyaret

GAZİANTEP (AA) - AK Parti tarafından yeniden Şehitkamil Belediye Başkanlığına aday gösterilen Rıdvan Fadıloğlu, Anadolu Ajansı (AA) Gaziantep Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.Fadıloğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, AA'nın üzerinde...

Şehitkamil Belediye Başkanı Fadıloğlu'ndan AA'ya ziyaret

GAZİANTEP (AA) - AK Parti tarafından yeniden Şehitkamil Belediye Başkanlığına aday gösterilen Rıdvan Fadıloğlu, Anadolu Ajansı (AA) Gaziantep Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Fadıloğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, AA'nın üzerinde büyük bir yük olduğuna dikkati çekerek, "Türkiye'nin en doğru haberini vermekle yükümlü olan, en önemli medya kuruluşu Anadolu Ajansıdır." dedi.

Yeni dönem için planlanan bazı projeler hakkında bilgiler veren Fadıloğlu, Gaziantep'i dünyanın konuşacağı akıllı şehirlerden biri yapmak istediklerini dile getirdi.

Fadıloğlu, hedeflerinin Gaziantep'i yaşanabilir şehirler sıralamasında yukarılara taşımak olduğunu, bunun için de projeler geliştirdiklerini vurgulayarak, "Gaziantep'i sosyal açıdan zenginleştirecek projelere ağırlık vereceğiz. Belediyemizde her türlü sanat faaliyetlerinin yapılabileceği, musiki, piyano ve resim eğitiminin alınabileceği bir yapı oluşturuyoruz. Bu şehrin tiyatro sahnesine de ihtiyacı var. Gaziantep'e yakışır bir tiyatro sahnesi yapacağız. Bunun için projemiz hazır." ifadelerini kullandı.

AA Gaziantep Bölge Müdürü Orhan Canbulatel de çalışmaları hakkında bilgi vererek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER