Siirt'te futbol turnuvası

SİİRT (AA) - Siirt'te futbol turnuvası düzenlendi."Sporla Güçlü Yarınlar" projesi kapsamında bir halı sahada gerçekleşen turnuvada yapılan müsabakalar sonunda birinciliği Sevgi Spor, ikinciliği Doğruluk Spor ve üçüncülüğü...

Siirt'te futbol turnuvası

SİİRT (AA) - Siirt'te futbol turnuvası düzenlendi.

"Sporla Güçlü Yarınlar" projesi kapsamında bir halı sahada gerçekleşen turnuvada yapılan müsabakalar sonunda birinciliği Sevgi Spor, ikinciliği Doğruluk Spor ve üçüncülüğü ise Dostluk Spor kazandı.

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, projenin amacına uygun bir şekilde gerçekleştiğini belirterek, şöyle konuştu:

"Eski milli futbolculardan Hami Mandıralı proje kapsamında Siirt'e geldi. Türk futbolunun efsane isimlerinden Hami Mandıralı bizimle bir gün beraber oldu. O kadar güzel anlar yaşadık, bir ufak tartışma bile yaşanmadan bugünlere geldik. İnşallah gençlerimizin içinden profesyonel sporcular çıkacak. İçinizden bürokrat, iş adamı, siyaset adamı, doktor, öğretmen gibi çok güzel mesleklere sahip insanlar çıkacak."

Başarı sağlayan sporculara madalya ve ödülleri, Vali Yardımcısı Aziz Onur Aydın, İl Emniyet Müdür Vekili Saruhan Kızılay, AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu ve Siirt Baro Başkanı Nizam Dilek tarafından verildi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER