AK Parti Milletvekili Akay seçmenlerle yemekte buluştu

ŞANLIURFA (AA) - Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nin ardından, kesin olmayan sonuçlarına göre AK Parti Şanlıurfa milletvekilli seçilen Ahmet Akay seçmenlerle yemekte buluştu. Büyücek Mahallesi'nde düzenlenen...

AK Parti Milletvekili Akay seçmenlerle yemekte buluştu

ŞANLIURFA (AA) - Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nin ardından, kesin olmayan sonuçlarına göre AK Parti Şanlıurfa milletvekilli seçilen Ahmet Akay seçmenlerle yemekte buluştu.

Büyücek Mahallesi'nde düzenlenen ve yoğun bir katılımın olduğu davette Akay misafirlerini kapıda karşılayarak desteklerinden dolayı tek tek teşekkür etti.

Yemeğin ardından konuşan AK Parti Şanlıurfa milletvekilli Ahmet Akay, kendisine, partisine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verilen desteklerden dolayı şükranlarını sunan Akay, şunları kaydetti:

"Seçim öncesinde olduğu gibi halkımızın dertleriyle dertlenmeye, onlarla beraber olmaya önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. Bizlere göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve verdiğiniz desteklerden dolayı bir kez daha teşekkürlerimi sunuyor, düzenlemiş olduğumuz bu programa göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı da ayrıca mutlu olduğumu belirtmek istiyorum."

Programa, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık ile partililer ve vatandaşlar katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER