Gölbaşı Belediyesi Hizmet-İş ile toplu sözleşme imzaladı

ADIYAMAN (AA) - Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ve Hizmet-İş Sendika Şube Başkanı Mahmut Doğan yapılan görüşmeler sonunda anlaşma sağlayarak toplu iş sözleşmesini imzaladı.2018 Gölbaşı Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi, Belediye...

Gölbaşı Belediyesi Hizmet-İş ile toplu sözleşme imzaladı

ADIYAMAN (AA) - Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ve Hizmet-İş Sendika Şube Başkanı Mahmut Doğan yapılan görüşmeler sonunda anlaşma sağlayarak toplu iş sözleşmesini imzaladı.

2018 Gölbaşı Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Adıyaman Hizmet İş Sendika Şube Başkanı Mahmut Doğan, Hak-İş Konfederasyon Genel Başkan Yardımcısı Zekeriya Koca ve iş yeri temsilcisi Mehmet Solak'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Özdemir, toplu iş sözleşmesinde yaptığı konuşmada, "Belediyemiz çalışanları ailemizin ayrılmaz bir parçasıdır. Çalışanlarımıza daha iyi bir hayat sunmak için burada toplanmış bulunmaktayız. Bu nedenle kendilerine yüzde 15 zam kararı aldık. Rabbim her iki taraf için de hayırlı etsin." dedi.

İş yeri temsilcisi Mehmet Solak ise bu yıl ki toplu iş sözleşmesinde belediye çalışanlarına verilen zam nedeniyle emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER