Halfetililer belediyenin iftar sofrasında buluşuyor

ŞANLIURFA (AA) - İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Şanlıurfa'nın Halfeti Belediyesi, her gün bir mahallenin sakinlerini iftar sofrasında buluşturuyor. Her gün farklı bir mahallede kurulan iftar sofrasında vatandaşlara iftar...

Halfetililer belediyenin iftar sofrasında buluşuyor

ŞANLIURFA (AA) - İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Şanlıurfa'nın Halfeti Belediyesi, her gün bir mahallenin sakinlerini iftar sofrasında buluşturuyor.

Her gün farklı bir mahallede kurulan iftar sofrasında vatandaşlara iftar veren belediye, bu kapsamda Argıl Mahallesi'nde çok sayıda kişiyi aynı sofrada bir araya getirdi.

Halfeti Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şefer Albayrak konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Geçen sene olduğu gibi her akşam bir mahallemizde kurum amirlerimizle iftarda vatandaşlarla bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızla paylaştığımız bu iftar sofraları, birlik beraberliğimize, kardeşliğimize, devlet, millet kaynaşmasına çok ciddi katkı sunmaktadır." dedi.

İftar sonrası vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak için istişarelerde bulunduklarını ifade eden Albayrak, emeği geçen mesai arkadaşlarına da teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER