Mardin PTT Yeni Motosikletleriyle Daha Güçlü

Mardin PTT Başmüdürlüğü’ne ait posta ve kargolarının taşınmasında kullanılacak olan 15 adet motosiklet aracı hizmete başladı.Ma

Mardin PTT Yeni Motosikletleriyle Daha Güçlü

Mardin PTT Başmüdürlüğü’ne ait posta ve kargolarının taşınmasında kullanılacak olan 15 adet motosiklet aracı hizmete başladı.

 

Mardin PTT Başmüdürü Hüseyin Öztürk, “PTT A.Ş. olarak günün rekabet koşullarına ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet vermek amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.”dedi.

 

Öztürk yaptığı açıklamada şöyle dedi. “Söz konusu çalışmalarımızdaki temel politikamız; yenilikçi bir anlayışla birçok hizmettir. Ülkemizin en ücra köşesine kadar götürmekle birlikte özellikle hız ve kalite unsurlarını da ihmal etmemektir. Bu kapsamda; posta ve kargo taşımacılığı alanındaki hizmetlerimizi daha hızlı ve kaliteli sunabilmek amacıyla mevcut motosikletlerimize ilave 1663 yeni motosiklet alımı yapılmış olup Ülke genelinde bulunan PTT A.Ş. Başmüdürlüklerimize teslim edilmiştir. Hizmete verilen yeni motosikletler; müşterilerimizin beklentilerini en güzel şekilde karşılamakla birlikte 175 yıllık geçmişe sahip PTT A.Ş. imajına da yaraşır şekilde dış görünüş ve donanıma da sahiptirler. Söz konusu motosikletlerden 15 adeti Mardin PTT A.Ş. Başmüdürlüğümüze teslim edilmiş olup Mardin İlimizde yaşayan tüm halkımızın posta ve kargolarının taşınması hizmetinde kullanılacaktır. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde vatandaşlarımızın menfaati ve temennileri doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılacağını belirtir, alımı yapılan yeni motosikletlerimizin halkımıza hayırlı olmasını dileriz.”

 

 


Kaynak: www.midyatweb.com

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER