Milletvekili aday adayı Mehmet Baş Midyat'ta Sivil Toplum Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

Mardin Milletvekili aday adayı Dr. Mehmet Baş, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mardin ve ilçelerinde partisinin teşkilatları ziyaret eden Dr. Mehmet Baş, Midyat’ta Sivil Toplum Temsilcileri, işadamları ve eğitimcilerle buluştu.

Milletvekili aday adayı Mehmet Baş Midyat'ta Sivil Toplum Temsilcileri İle Bir Araya Geldi

Tatlı Keyfi‘nde STK’larla bir araya gelen AK Parti 25. Dönem milletvekili aday adayı Dr. Mehmet Baş, proje ve çalışmalarını hakkına bilgiler verirken, katılımcıların sorduğu soruları yanıtladı.

Aralarında; Özgür Eğitim Sen, Midyat Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, İHL Mezunları ve Mensupları DerneğiUmutla Yaşam Derneği, gibi sivil toplum kuruluşları ile işadamları, eğitimcileri hukukçular ve doktorların hazır bulunduğu toplantıda Milletvekili aday adayı Dr. Mehmet Baş soruları yanıtladı.

Adaylık süreci, kamuoyunun beklentisi, Midyat ve Mardin’de bulunan sorunları, sağlık alanı başta olmak üzere, eğitim ve gençliğin ahlaki çöküşü gibi konuların konuşulduğu toplantıda Dr. Mehmet Baş, katılımcıları tatmin eden açıklamalar yaptı.

Genelde seçimlerin ardından seçilmişe ulaşamamanın sıkıntısını yaşadıklarını dile getiren katılımcılar, ayrıca seçtikleri vekille aylık rutin toplantılar yapmak istediklerini gerekirse halk meclisi kurulması gerektiğini belirtti.

Tavsiye ve beklentilere açık olduğunu vurgulayan Dr. Mehmet Baş, sadece bir köyü, sadece bir ilçeyi değil Mardin’i temsil etmek için milletvekili adayı olduğunu kaydetti. Telefonun her zaman açık olduğunu dile getiren Dr. Mehmet Baş, aynı şekilde kapısının da her zaman açık olduğunu vurguladı. Eğitim ve Kültür alanında STK’ların beklentisine yanıt veren Dr. Mehmet Baş “ Yüzyıllık düşünerek nesiller yetiştireceğiz inşallah, bunun için kültüre ve eğitim anlamında kongre merkezleri, kültür merkezleri kazandırılacağını kaydetti.

Katılımcılar Dr. Mehmet Baş’ın Mardin’den milletvekili aday adayı olmasına mutlu olduklarını ve  kendisi için başarı dileklerini ilettikten sonra hatıra fotoğrafı çekilmesiyle toplantı son buldu.

Kaynak: www.AjansMidyat.com

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER