Miroğlu, Seçim Çalışmalarına Midyatta Devam Ediyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Mardin milletvekili adayı Orhan Miroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Midyat’ta geldi.

Miroğlu, Seçim Çalışmalarına Midyatta Devam Ediyor

Miroğlu, Seçim Çalışmalarına Midyat'ta Devam Ediyor

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Mardin milletvekili adayı Orhan Miroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Midyat'ta geldi.

 

Midyat'ın politikacıları, iş adamları ve STK temsilcilerini ziyaret eden Miroğlu, sorun ve sıkıntıları dinledi. Sabah saatlerinde Midyat ilçesine gelen Miroğlu ve beraberindeki heyetle birlikte ilk ziyaretini Ak Parti İlçe Başkanlığı'na yaptı.

 

Miroğlu, daha sonra STK, iş adamları ve esnafı ziyaret etti.

 

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Miroğlu, "Seçim çalışmalarımızı Midyat'ta sürdürüyoruz. Çok önemsediğimiz Süryani Dernekler Federasyonu'nu (Surkadim) ziyaret ettik. Morgabriel Manastırı'nı ziyaret ettik. Sağ olsunlar büyük teveccüh gösterip ağırladılar. Mardin ve Midyat'ın çok iyi yetiştirildiği politikacılarımızdan, 21. dönem Mardin Milletvekili Veysi Şahin, Ak Parti eski ilçe Başkanı Edip Demirdağ ve eski Gelinkaya Belde Belediye Başkanı Mehmet Aksöz ve ilçenin ileri gelen politikacıları ve iş adamları ile buluştuk. Birlikteliklerimizi yenilemiş olduk. Taziye ziyaretlerinde bulunuyoruz. Midyat'tı gezdikçe hep yeni şeyler keşfediyoruz. Yeni dostlarla buluşuyoruz. Bu çalışmalardan gayet memnunuz. Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz" dedi.

 


Kaynak: www.midyatweb.com

Editör: Selahattin Erol

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER