Murat ERDİNÇ Mevlid Kandili Mesajı Yayınladı

Ak Parti Midyat Belediye Başkan Aday Adayı Murat ERDİNÇ, Mübarek Mevlid Kandili İçin Bir Mesaj Yayınladı

Murat ERDİNÇ Mevlid Kandili Mesajı Yayınladı

Adalet Ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Midyat İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Murat Erdinç, Mübarek Mevlid Kandili Münasebetiyle bir mesaj yayınladı. ERDİNÇ'in yayınladığı mesajı şöyle :

"Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV 'in dünyaya şereflendirdiği gecedir. O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur. Dualarımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun,Günahlarımız af olsun, ALLAH"ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Mevlid Kandili"nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çeki düzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece haıyrlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun. 

Mübarek Mevlid Kandilinizi tebrik eder, Mevlid Kandilinin Tüm İslam Alemine huzur, barış, birlik ve beraberlik getirmesini ALLAH'tan dilerim. Tüm Midyat'lı hemşerilerimin kandili mübarek olsun. "

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER