Veysi Şahin Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Ak Parti Mardin Milletvekili aday adayı Veyşi Şahin, Mardin Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Veysi Şahin Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret Etti

Mardin Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden ve  Aday adaylık süreci hakkında gazetecilere bilgi veren Doğru yol Partisi eski Milletvekili Veysi Şahin bölgede barışın sağlanması için parti olarak büyük sorumluluklar  taşıdıklarını kaydetti .

 

Cemiyette gerçekleşen ziyarette konuşan Şahin, 7 Haziran da yapılacak olan seçimin ülkenin geleceği açısından büyük önem arz ettiğini, seçmenlerin kullanacakları oylarla ülkenin geleceğine yön vereceklerini unutmamaları gerektiğini bildirdi.

 

Şahin yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

 

“ Bölgemiz ve ülkemizin geleceği için önemli bir seçim sürecine girdik.  Önümüzdeki günlerde temayül yoklamaları  olacak. Delegelerimizin oy kullanmak için sandık başına gittiklerinde aday profilini göz önünde bulundurmaları ülkemizin yararına olacaktır. Aynı zamanda parti teşkilatımızın adaylara karşı eşit mesafede durmasını istiyoruz.  Partinin geleceği için, parti içindeki küskünlük ve dargınlıkların ortadan kalkması lazım. “

 

Ak Parti’nin barışa büyük katkıda bulunduğunu ifade eden Şahin,” Şu anda devam eden çözüm sürecinin selameti için bölgemizin Ak Parti’ye ihtiyacı var. Bende bir Mardinli olarak Ak Partinin saflarında,bölgenin hassasiyetlerini bilen bir olarak meclis çatısı altında çözüm sürecine katkıda bulunabileceğimi düşünüyorum. Milletvekili olduğum takdirde barış için çaba sarf edeceğim.  Ak Parti’den aday adaylığı için müracaat eden  tüm arkadaşlarımız birer değerdir. Hepsine başarılar diliyorum.” Şeklinde konuştu.

 


Kaynak: www.midyatweb.com

Editör: Selahattin Erol

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER