Dr. Nihat Özkan, Ak Parti Teşkilatlarına Teşekkür Etti

Özkan Pazar günü gerçekleştirilen Temayül yoklamasının bir bayram havasında geçtiğine dikkat çekti

Dr. Nihat Özkan, Ak Parti Teşkilatlarına Teşekkür Etti

Dr. Nihat Özkan, Ak Parti Teşkilatlarına Teşekkür Etti

 

MARDİN - Ak Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Dr.Nihat Özkan Pazar günü gerçekleştirilen Temayül yoklamasının bir bayram havasında geçtiğine dikkat çekerek, “Ak Parti’nin de gücü buradan geliyor.”dedi.

 

Mardin’de 7 Haziran seçimleri için Milletvekili aday adayı olan Dr. Nihat Özkan, temayül yoklamasının yapıldığı pazar gününe kadar milletvekili aday adayları arasında tatlı ve kardeşçe bir rekabetin geçtiğine işaret ederek, “Bütün teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun.. Hep yanı başımızda yer aldılar.”dedi.

 

-“TEMAYÜL SEÇİMİ BAYRAM HAVASINDA GEÇTİ”

Dr. Nihat Özkan şunları söyledi: “Başta Ak Parti Mardin İl Başkanı Bahattin Uncu olmak üzere, Artuklu İlçe Başkanı Olcay Sekizkardeş, Dargeçit ilçe Başkanı Mehmet Beşir Kılıç, Derik İlçe Başkanı Ali Osman Tutal, Kızıltepe İlçe Başkanı Murat Durgan, Mazıdağı İlçe Başkanı Abdurrahman Kaya, Midyat İlçe Başkanı Bekir Melih Güneştan, Nusaybin ilçe Başkanı Osman Doğru, Ömerli il.e Başkanı Zeki İpekşen, Savur ilçe Başkanı Sabahattin Kaya ve Yeşilli ilçe Şehabettin Şafak ile yönetim kurulu üyelerine, kadın kolları ve gençlik kolları çok teşekkür ediyorum. Bize büyük destek verdiler. Gece gündüz hep bizimle birlikte oldular. Pazar günü çok güzel bir temayül seçimi gerçekleştirdik. Adeta bir bayram havası yakaladık.”

 

-“7 HAZİRAN’A KADAR OMUZ OMUZA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Dr. Özkan, 7 Haziran Genel seçimlerine kadar Mardin’de teşkilatlarla birlikte omuz omuza çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, “Bu seçim bambaşka bir seçim olacak. İnşallah 2023 vizyonu çerçevesinde Mardin’imiz de hak ettiği yere gelecek. Hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah 7 Haziran sonrasında da farklı bir Mardin’i yeni bir Mardin’i hep birlikte inşa edeceğiz.”dedi.

 


Kaynak: www.midyatweb.com

Editör: Selahattin Erol

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER