Şahinbey Ampute'nin milli gururu

GAZİANTEP (AA) - Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı'nın başarılı oyuncularından Fatih Şentürk, Rahmi Özcan, Feyyaz Gözaçık, Mert Yıldız, İsmail Korkmaz ve Kaleci Antrenörü Okkaş Böke, milli takım...

Şahinbey Ampute'nin milli gururu

GAZİANTEP (AA) - Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı'nın başarılı oyuncularından Fatih Şentürk, Rahmi Özcan, Feyyaz Gözaçık, Mert Yıldız, İsmail Korkmaz ve Kaleci Antrenörü Okkaş Böke, milli takım kampına davet edildi.

Şahinbey Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı oyuncuları Fatih Şentürk, Rahmi Özcan, Feyyaz Gözaçık, Mert Yıldız, İsmail Korkmaz ve Kaleci Antrenörü Okkaş Böke Türkiye Futbol Federasyonunun Bolu’da yapılacak kampına katılacak.

2018 Ampute Futbol Dünya Kupası, Dünya Ampute Futbol Federasyonu tarafından (WAFF) 24 Ekim-5 Kasım tarihlerinde Meksika’nın Guadalajara şehrinde düzenlenecek. Türkiye, F Grubu'nda ABD, Kenya ve İran ile karşılaşacak.

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, alınan davetten dolayı gurur duyduğunu ifade ederek, kulüp olarak iyi ve başarılı çalışmalar yaparak gazi şehri ve özellikle de Şahinbey ilçesini en güzel şekilde temsil etmeye gayret gösterdiklerini kaydetti.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER