Spor Toto 1. Lig'de ilk 8 haftanın programı açıklandı
- Ligde 2022-2023 sezonu, 12 Ağustos Cuma günü Altay-Yılport Samsunspor maçıyla başlayacak
İSTANBUL (AA) - Spor Toto 1. Lig'de 2022-2023 sezonunun ilk 8 haftalık programı belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 12 Ağustos Cuma günü Altay-Yılport Samsunspor maçıyla başlayacak sezonun ilk 8 haftasının programı şöyle:
- 1. Hafta
12 Ağustos Cuma:
21.00 Altay-Yılport Samsunspor (Alsancak Mustafa Denizli)
13 Ağustos Cumartesi:
17.00 Manisa FK-Boluspor (Mümin Özkasap)
19.15 Çaykur Rizespor-Ankara Keçiörengücü (Çaykur Didi)
21.45 Gençlerbirliği-Altınordu (Eryaman)
21.45 Eyüpspor-Altaş Denizlispor (Eyüp)
14 Ağustos Pazar:
17.00 Bodrumspor-Yeni Malatyaspor (Stadı açıklanmadı)
20.00 Sakaryaspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı)
15 Ağustos Pazartesi:
21.00 Adanaspor-Tuzlaspor (Yeni Adana)
21.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Pendikspor (Erzurum Kazım Karabekir)
- 2. Hafta
19 Ağustos Cuma:
21.00 Boluspor-Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)
20 Ağustos Cumartesi:
17.00 Tuzlaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Stadı açıklanmadı)
19.15 Yılport Samsunspor-Eyüpspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
21.45 Altınordu-Sakaryaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
21 Ağustos Pazar:
17.00 Ankara Keçiörengücü-Bodrumspor (Aktepe)
17.00 Pendikspor-Altay (Stadı açıklanmadı)
19.15 Yeni Malatyaspor-Adanaspor (Yeni Malatya)
21.45 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Gürsel Aksel)
22 Ağustos Pazartesi:
21.00 Altaş Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)
- 3. Hafta
26 Ağustos Cuma:
21.00 Eyüpspor-Yeni Malatyaspor (Eyüp)
27 Ağustos Cumartesi:
17.00 Manisa FK-Altaş Denizlispor (Mümin Özkasap)
19.15 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yılport Samsunspor (Erzurum Kazım Karabekir)
21.45 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)
28 Ağustos Pazar:
17.00 Beyçimento Bandırmaspor-Göztepe (Bandırma 17 Eylül)
17.00 Bodrumspor-Adanaspor (Stadı açıklanmadı)
19.15 Gençlerbirliği-Pendikspor (Eryaman)
21.45 Altay-Ankara Keçiörengücü (Alsancak Mustafa Denizli)
29 Ağustos Pazartesi:
21.00 Sakaryaspor-Tuzlaspor (Stadı açıklanmadı)
- 4. Hafta
2 Eylül Cuma:
20.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Gürsel Aksel)
3 Eylül Cumartesi:
16.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Stadı açıklanmadı)
16.30 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Stadı açıklanmadı)
20.00 Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya)
4 Eylül Pazar:
16.30 Ankara Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe)
16.30 Pendikspor-Boluspor (Stadı açıklanmadı)
20.00 Altaş Denizlispor-Beyçimento Bandırmaspor (Denizli Atatürk)
20.00 Adanaspor-Altay (Yeni Adana)
5 Eylül Pazartesi:
20.00 Yılport Samsunspor-Manisa FK (Samsun Yeni 19 Mayıs)
- 5. Hafta
9 Eylül Cuma:
20.00 Boluspor-Göztepe (Bolu Atatürk)
10 Eylül Cumartesi:
16.30 Beyçimento Bandırmaspor-Ankara Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül)
20.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman)
20.00 Sakaryaspor-Altaş Denizlispor (Stadı açıklanmadı)
11 Eylül Pazar:
16.30 Manisa FK-Yeni Malatyaspor (Mümin Özkasap)
16.30 Çaykur Rizespor-Yılport Samsunspor (Çaykur Didi)
20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp)
20.00 Altay-Bodrumspor (Alsancak Mustafa Denizli)
12 Eylül Pazartesi:
20.00 Altınordu-Pendikspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)
- 6. Hafta
16 Eylül Cuma:
20.00 Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya)
17 Eylül Cumartesi:
13.30 Ankara Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Aktepe)
16.00 Altaş Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)
19.00 Eyüpspor-Beyçimento Bandırmaspor (Eyüp)
19.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana)
18 Eylül Pazar:
13.30 Tuzlaspor-Pendikspor (Stadı açıklanmadı)
16.00 Bodrumspor-Manisa FK (Stadı açıklanmadı)
16.00 Yılport Samsunspor-Sakaryaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
19.00 Göztepe-Altınordu (Gürsel Aksel)
- 7. Hafta
1 Ekim Cumartesi:
13.30 Pendikspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı)
16.00 Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor (Stadı açıklanmadı)
19.00 Altay-Eyüpspor (Alsancak Mustafa Denizli)
19.00 Çaykur Rizespor-Bodrumspor (Çaykur Didi)
2 Ekim Pazar:
13.30 Manisa FK-Adanaspor (Mümin Özkasap)
13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)
16.00 Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk)
19.00 Altınordu-Ankara Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)
3 Ekim Pazartesi:
20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altaş Denizlispor (Erzurum Kazım Karabekir)
- 8. Hafta
7 Ekim Cuma:
20.00 Adanaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Adana)
8 Ekim Cumartesi:
13.30 Ankara Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)
13.30 Bodrumspor-Sakaryaspor (Stadı açıklanmadı)
16.00 Eyüpspor-Manisa FK (Eyüp)
19.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs)
9 Ekim Pazar:
13.30 Tuzlaspor-Altınordu (Stadı açıklanmadı)
16.00 Yeni Malatyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Malatya)
19.00 Altaş Denizlispor-Pendikspor (Denizli Atatürk)
10 Ekim Pazartesi:
20.00 Altay-Çaykur Rizespor (Alsancak Mustafa Denizli)
Midyatgazete.com'un En Çok Hangi Hizmetinden Faydalanıyorsunuz?
İmsak | |||
Güneş | |||
Öğle | |||
İkindi | |||
Akşam | |||
Yatsı |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Galatasaray | 34 | 93 |
2. Fenerbahçe | 33 | 86 |
3. Trabzonspor | 33 | 55 |
4. Beşiktaş | 33 | 51 |
5. Başakşehir | 33 | 49 |
6. Kasımpasa | 34 | 49 |
7. Sivasspor | 34 | 48 |
8. Rizespor | 33 | 48 |
9. Antalyaspor | 33 | 45 |
10. Alanyaspor | 33 | 45 |
11. A.Demirspor | 34 | 41 |
12. Samsunspor | 34 | 39 |
13. Ankaragücü | 33 | 37 |
14. Kayserispor | 33 | 37 |
15. Konyaspor | 34 | 36 |
16. Gaziantep FK | 33 | 34 |
17. Hatayspor | 33 | 33 |
18. Karagümrük | 33 | 33 |
19. Pendikspor | 33 | 30 |
20. İstanbulspor | 33 | 16 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Eyüpspor | 31 | 69 |
2. Göztepe | 31 | 63 |
3. Ahlatçı Çorum FK | 31 | 55 |
4. Sakaryaspor | 31 | 54 |
5. Bodrumspor | 31 | 52 |
6. Kocaelispor | 31 | 52 |
7. Bandırmaspor | 31 | 47 |
8. Boluspor | 31 | 47 |
9. Gençlerbirliği | 31 | 47 |
10. Erzurumspor | 31 | 42 |
11. Ümraniye | 31 | 37 |
12. Manisa FK | 31 | 36 |
13. Keçiörengücü | 31 | 36 |
14. Şanlıurfaspor | 31 | 34 |
15. Tuzlaspor | 31 | 33 |
16. Adanaspor | 31 | 32 |
17. Altay | 31 | 15 |
18. Giresunspor | 31 | 7 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Arsenal | 34 | 77 |
2. M.City | 33 | 76 |
3. Liverpool | 35 | 75 |
4. Aston Villa | 34 | 66 |
5. Tottenham | 32 | 60 |
6. M. United | 34 | 54 |
7. Newcastle | 34 | 53 |
8. West Ham United | 35 | 49 |
9. Chelsea | 32 | 47 |
10. Wolves | 35 | 46 |
11. Bournemouth | 34 | 45 |
12. Brighton | 33 | 44 |
13. Fulham | 35 | 43 |
14. Crystal Palace | 35 | 40 |
15. Brentford | 34 | 35 |
16. Everton | 34 | 33 |
17. Nottingham Forest | 34 | 26 |
18. Luton Town | 35 | 25 |
19. Burnley | 35 | 24 |
20. Sheffield United | 35 | 16 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Real Madrid | 33 | 84 |
2. Girona | 33 | 71 |
3. Barcelona | 32 | 70 |
4. Atletico Madrid | 32 | 61 |
5. Athletic Bilbao | 32 | 58 |
6. Real Sociedad | 33 | 51 |
7. Real Betis | 32 | 48 |
8. Valencia | 32 | 47 |
9. Getafe | 33 | 43 |
10. Villarreal | 32 | 42 |
11. Osasuna | 32 | 39 |
12. Sevilla | 32 | 37 |
13. Las Palmas | 33 | 37 |
14. Deportivo Alaves | 32 | 35 |
15. Rayo Vallecano | 32 | 34 |
16. Mallorca | 32 | 31 |
17. Celta Vigo | 32 | 31 |
18. Cadiz | 32 | 25 |
19. Granada | 32 | 18 |
20. Almeria | 33 | 14 |